-15%Куртка жіноча демісезонна коротка утеплена еко хутро чорна
- В наявності
- Код: 2086.5430
2 740 ₴
2 340 ₴
Купити демісезонну куртку жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!

РОЗМІРНА СІТКА
Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої зимової куртки, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата за реквізитами. Ви сплачуєте 100% вартості товару перед відправкою. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Коротка |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Колір хутра | Белый |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Особливості | На блискавці |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | котон 80% поліестер 20% |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Так |
| Ширина виробу | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 340 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника








