Новинка
-31%
-31%влевовправо
Літня сукня сорочка а силуету міді зелена
- В наявності
- Код: 90577/1
1 300 ₴
900 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденна сукня з розкльошеною спідницею. Виріб з V-подібним вирізом горловини. Ціліснокроєними короткими рукавами. Лінія талії виконана куліскою із зав'язками. Застібається на ґудзики.
На моделі представлено 42-44 розмір:
- довжина виробу - 115 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника




