-24%Блакитна трендова лляна сукня сорочка довжини міді
- В наявності
- Код: 42894/1
1 640 ₴
1 240 ₴
Трендова лляна сукня сорочка довжини міді
Стильна сукня із натурального матеріалу. Модель з круглою горловиною та рукавами ¾. По лінії стегон доповнена накладними кишенями із клапанами. Застібається на контрастні ґудзики. Комплектується поясом.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці – 115 см.
- довжина рукава – 36 см.
- склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Перевагою даної моделі жіночої сукні є матеріал, що забезпечує легкість та комфорт для тіла в жарку погоду. Вона гарно сідає по фігурі, не повнить та не створює зайвих об'ємів. Обирайте її для стильних образів в теплу пору.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50 52

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Блакитний |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% льон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 240 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





