ТОП ПРОДАЖІВ

влевовправо
Елегантний жіночий жакет двобортний напівприталеного крою втачний рукав голубий
- Немає в наявності
- Код: 901177
1 760 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двобортний піджак без підкладки. Модель із "англійським" коміром. Попереду доповнений клапанами. Застібається на ґудзики.
Виміри виробу в 42-44 розмірі:
- довжина по спинці - 74 см;
- довжина рукава (від плечового шва) - 62 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон піджаків і жакетів | Двобортний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Ширина виробу | 98 см |
- Ціна: 1 760 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника



