ТОП ПРОДАЖІВ

влевовправо
Елегантний жіночий жакет напівприталеного крою короткий відкладний комір втачний рукав чорний
- Немає в наявності
- Код: 42886
1 220 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жакет у стилі кежуал. Модель з відкладним коміром та довгими кишенями. По лінії грудей виточки. Доповнений клапанами. Застібається на ґудзики.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці - см;
- довжина рукава - см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Фасон рукава | Втачний |
| Ширина виробу | 98 см |
- Ціна: 1 220 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника






