
Класичний жакет із турецької костюмної тканини. Ідеальна посадка по фігурі, повна розмірна сітка. Модель підійде для створення весняних образів зі штанами та молодіжним взуттям.
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС ?
- Фахова консультація менеджера як купити жіночий піджак
- Обмін/Повернення якщо не підійшов
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон піджаків і жакетів | Однобортний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Ширина виробу | 98 см |
- Ціна: 1 530 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





