
Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера як купити еко шубу
- Обмін/Повернення якщо не підійшов
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид хутра | Баранець |
| Довжина від горловини до низу вироба | 118 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Фасон шуби | Шуба-пальто |
| Ширина виробу | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 4 220 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника











