-20%Пальто жіноче демісезонне довге кашемірове двобортне Річі класичний фасон бежеве
- В наявності
- Код: 450-2
5 300 ₴
4 250 ₴

Замовляйте елегантне довге бежеве пальто з приємного на дотик кашеміру в класичному дизайні :
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Жіноче демісезонне пальто «Річі» з кашеміру з поясом – елегантність у кожній деталі
Відчуйте справжній комфорт та стиль із модним пальто «Річі» – ідеальним вибором для демісезонного гардеробу. Ця модель із вільним силуетом дарує свободу рухів, водночас підкреслюючи жіночність завдяки довгому поясу. Виконане з якісного однотонного кашеміру, пальто виглядає розкішно, не виходить з моди та підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих подій.
Стильне кашемірове довге пальто «Річі» доповнене витонченими деталями: декоративний стібок на комірі та кишенях, два ряди гудзиків на передній планці, прихована кнопка для зручності, а також елегантна шліца позаду, яка додає образу легкості та динаміки.
- Довжина виробу по спинці: 120 см
- Температурний режим: підійде на весну-осінь, температурний режим 4-15 °C
- Склад: вовна 70% поліестер 30 %
- Розміри: 44/46, 46/48 оверсайз
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОГО ДЕМІСЕЗОННОГО ПАЛЬТА
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
44/46 : довжина виробу - 120 см, напівобхват грудей - 56 см, напівобхват талії - 54 см, напівобхват бедер - 56 см, ширина плеча 41см
46/48: довжина виробу - 120 см, напівобхват грудей - 58 см, напівобхват талії - 56 см, напівобхват бедер - 58 см, ширина плеча 42 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОГО КАШЕМІРОВОГО ПАЛЬТА ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає пальто на вихід та для особливих випадків - модель стилізується також і з святковим вбранням
РОЗМІРНА СІТКА

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бежевий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | 40% вовни, 60% віскози |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 120 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 120 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 4 250 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника








