-22%Кросівки жіночі стильні X&Y комбінований верх еко-нубук еко-шкіра перфорація беж з білим
- В наявності
- Код: F6
1 340 ₴
1 040 ₴

РОЗМІРНА СІТКА
36 размір 23,5 см
37 размір 24 см
38 размір 24,5 см
39 размір 25,5 см
40 размір 26 см
41 размір 26,5 см
ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ЖІНОЧИХ КРОСІВОК

Для уникнення невідповідності вашого розміру з сподобалася Вам парою взуття, перед відправкою ми просимо вас переміряти стопу, і тільки після цього визначаємо потрібний Вам розмір.
ЧОМУ СЛІД КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Грамотна консультація менеджера з підбору потрібної Вам моделі жіночих кросівок
- Обмін/Повернення якщо не підійшли
- Відправка в день замовлення
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи товари, ми гарантуємо, що купуючи у нас, Ви купуєте товар, який відповідає реальному фото і наведеного опису.
Тому Вам не варто турбуватися про те, що Ви можете з будь-яких причин не отримати замовлену річ.
Роблячи передоплату на Картку Приват, Ви тим самим економите Ваші гроші, оскільки не сплачуєте комісію за пересилку грошей.
Способи оплати товару:
- Безготівковий розрахунок - Ви отримуєте СМС з реквізитами оплати на Карту Приват
- Післяплата - передоплата 100 грн. Ви сплачуєте покупку на Новій Пошті при отриманні товару, при цьому комісія за переказ грошей становить 20 грн.+ 2% від суми товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X&Y |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Вологозахист | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Масловідштовхувальне просочення | Так |
| Прошивка | Так |
| Посилюючі накладки | Так |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 23 см |
| Перфорація | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| користувацькі | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масловідштовхувальних просочення | Так |
- Ціна: 1 040 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

