-12%Куртка жіноча весна осінь молодіжна оверсайз матова плащівка на стійку рожеваLS-8932-15
- В наявності
- Код: 55473
2 570 ₴
2 270 ₴
Куртка демісезонна жіноча стьобана оверсайз з плащовки – стиль, комфорт і захист у будь-яку погоду
Терендова молодіжна куртка з плащівки, підходить для міжсезоння та ранньої весни. Високий комір стійка, довгі рукави з еластичними манжетами та розрізи з обох боків для зручності руху.
Дві зовнішні кишені на кнопках забезпечують комфорт зберігання дрібниць. Застібка на блискавку гарантує надійний захист від вітру. Незважаючи на свій об'єм, куртка легка та компактна, що дозволяє без труднощів помістити її в маленький рюкзак. Гарний вибір для активного життя та подорожей.
Розрахована на температурний режим від +2°С і вище.
Фабричне пошиття (Харків) забезпечує якість швів та крою.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ:
- гарно стилізується з трендовим взуттям і молодіжним одягом: джинсами, широкими штанами, кросівками
- комфортна довжина
- добре захищає від холоду та негоди з
- дана модель - це та сама база на кожен день
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.

Купити демісезонну куртку жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
S M

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100%Polyester |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Рожевий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Трикотаж |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З карманом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42, 44, 46, 48 |
| Матеріал | Плащова тканина |
| Рукав | 60 см |
- Ціна: 2 270 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка производителя: полиэтиленовый пакет с логотипом производителя








