- Реальні фото товару відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Плащ з англійським коміром, двобортним кроєм та поясом із пряжкою в комплекті ідеально доповнить ваш стиль та підкреслить індивідуальність.
Довжина та прямий силует підійдуть кожному, і ви будете почувати себе комфортно! Демісезонний класичний тренч з бавовни з подвійним коміром та ексклюзивною вишивкою.
Розміри виробу в розмірі 44 (S):
- Довжина виробу по спинці: 96 см
- Склад: верх: 67 % бавовна, 26 % поліестер, 7 % нейлон
- сезон - підійде на весну-осінь, температурний режим 8-18 С °
Модель на фото: зріст 176 см, одягнуто на параметри 88-68-94, розмір 44 (S)
Стильний весняний жіночий плащ з чіткою посадкою по фігурі. легкий і комфортний варіант для весни та осені. Йде розмір у розмір, не оверсайз, розрахований на температурний режим від + 8 C і вище. Гарно поєднується зі спідницями та жіночими штанами.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОГО ВКОРОЧЕНОГО ТРЕНЧА
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
44 : довжина виробу - 96 см, напівобхват грудей - 48 см, напівобхват талії - 46 см, напівобхват бедер - 48 см, ширина плеча 40 см
46 : довжина виробу - 97 см, напівобхват грудей - 50 см, напівобхват талії - 48 см, напівобхват бедер - 50 см, ширина плеча 41 см
48: довжина виробу - 98 см, напівобхват грудей - 52 см, напівобхват талії - 50 см, напівобхват бедер - 52 см, ширина плеча 42 см
50 : довжина виробу - 99 см, напівобхват грудей - 54 см, напівобхват талії - 52 см, напівобхват бедер - 54 см, ширина плеча 43 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОГО ТРЕНЧА ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для робочих та офісних луків: поєднується з усіма речами класичного гардеробу та в стилі кежуал
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає плащ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання
Замовити тренч жіночий з Нової колекції на AnaSol-Style!




РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46 48 50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mila Nova |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плащів | Тренчкот |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 96 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Червоний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 67% бавовна, 26% поліестер, 7% нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2025 |
- Ціна: 4 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







