-20%Чоловічі кросівки STILLI Group ST181 текстиль сітка мембрана чорні
- В наявності
- Код: 718
1 990 ₴
1 590 ₴
Обирайте літні чоловічі кросівки для максимального комфорту влітку:
- Реальні фото товару
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
ЛІТНІ ДИХАЮЧІ ЧОЛОВІЧІ ЧОРНІ КРОСІВКИ СІТКА НА МЕМБРАНІ
Дана модель витрамана в лаконічному дизайні, яскравим декором є акцентна помаранчева підошва, що додає моделі стилю та вирізняє модним дизайном. Комфортні та легкі, гарно підійдуть для літа та жарких днів за рахунок дихаючої поверхні з сітки. Це дозволяє уникнути перегріву та створює відчуття легкості протягом усього дня. Міцна і гнучка підошва забезпечує добре зчеплення з поверхнею та амортизацію під час використання.
Добре підійдеть для ативного життя влітку: робота, відпочинок, туризму. Універсальний відтінок дає змоги поєдкувати ці чоловічі кросівки з усім базовим гардеробом.
- Розмірність: повномірки
- Верх: сітка
- Внутрішня підкладка: текстиль
- Відтінки: чорний
- Підошва: пінка
- Устілка: меморі комфорт
- Висота підошви: 3 см
- Вага півпарку: 280 г
- Розмірна сітка: 41-44 - повномірки
- Виробник: В'єтнам
Таблиця розмірів:
Довжина по устілці в сантиметрах:
42 розмір 27 см
43 розмір 28 см
44 розмір 28,5 см


СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stilli |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Літо |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Сітка |
| Матеріал підошви | Піна |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Вологозахист | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Масловідштовхувальне просочення | Так |
| Прошивка | Так |
| Посилюючі накладки | Так |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 27 см |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль - Сітка |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Масловідштовхувальних просочення | Так |
- Ціна: 1 590 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка







