Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: шорти з еко-шкіри на замші, крій - кльош від стегна, висока посадка, довжина до середини стегна, застібка - блискавка, фактура гладкої шкіри. Артикул: 1703201
Тканина: еко-шкіра
Склад:
Сезон: осінь-зима
Розмірний ряд: 48
Тканина: еко-шкіра
Склад:
Сезон: осінь-зима
Розмірний ряд: 48

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 48 см |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Колір | Синій |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Посадка | Занижена талія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 110 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





