-12%Тренч для дівчинки плащ весняний Аніта демісезонний двобортний з плащової тканини 8-16 років бежевий
- В наявності
- Код: Анита-беж
1 760 ₴
1 540 ₴
Замовити стильний тренч для дівчинки у бежевому відтінку з італійської плащівки:
- Реальні огляди товару та власні фото
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Працюємо напряму з виробником дитячого одягу
Стильний двобортний тренч для дівчинки-підлітка з міцної матової плащової тканини в класичному стилі на підкладці. Висока якість пошиття та матеріалів. Надійна фурнітура й бездоганна посадка на фігурі.
Матеріал: плащівка «Перезидент»
Особливості: застібається на ґудзики
Розміри: 38 — 46
38р: 140 (рост); 75 (д.спинки); 33 (плечі); 55 (рукав); 39 (пог)
46р: 164 (рост); 85 (д.спинки); 40 (плечі); 66 (рукав); 47 (пог)

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Manifik |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Плащ |
| Стать | Для дівчаток |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 140 |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | полиэстер 100% |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Водовідштовхувальне просочення | Ні |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Просочення швів | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Регулятор розміру по лінії пояса | Ні |
| Знімна підкладка | Ні |
| Хутряна обробка | Ні |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Вікова група | 13-14 років |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Довжина виробу по спинці | 80 см |
| Тип коміра | Відкладний |
| Вид плащів | Короткий плащ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Обхват стегна | 90 см |
| Основні атрибути | |
| Наявність капюшона | Немає |
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника











