-16%Снікерси жіночі з декором на платформі Veagia білі
- В наявності
- Код: 597
640 ₴
540 ₴
Вибір взуття - це дуже важлива тема в усі пори року. Його багато не буває, адже кожна модель різна та стильна. Усім жінкам хочеться, щоб воно було актуальним, комфортним і довговічним. Таким взуттям, безумовно, можна назвати білі снікерси. Вони дуже універсальні, адже їх можна поєднувати як у класичному стилі, так і в стилі casual. Додаючи снікерси до свого образу, Ви матимете вигляд як із класичними штанами, так і з новим трендом цього сезону - велосипедками.
Не менш важливу роль відіграє колір взуття. Презентабельний вигляд, сполучуваність з будь-яким одягом у Вашому гардеробі - основні переваги взуття в білому кольорі. Гарним акцентом у Вашому луці послужить стильний бант, який не переповнить образ, а тільки додасть жіночності. Сміливо взувайтеся в снікерси, почувайтеся комфортно і підкорюйте нові вершини!
Доступні в наступних розмірах (довжина устілки в см)
- 37 - 23,5 см
- 39 - 25 см

Для уникнення невідповідності Вашого розміру з сподобалася Вам парою взуття, перед відправкою ми ПРОСИМО Вас переміряти Вашу стопу і тільки після цього визначаємо потрібний Вам розмір!
- Грамотна консультація менеджера з підбору потрібної Вам моделі взуття
- Обмін/Повернення якщо не підійшли
- Відправка в день замовлення
- Співвідношення якості продукції і ціни Вас приємно здивує
Продавая Вам товары, мы гарантируем, что покупая у нас, Вы покупаете товар, который соответствует реальному фото и приведенному описанию. Поетому Вам не следует беспокоиться о том, что Вы можете с каких-либо причин не получить заказанную вещь. Делая предоплату на Карту Приват, Вы тем самым економите Ваши, поскольку не оплачиваете комиссию за пересылку денег.
Способы оплаты товара:
- Безналичный расчет - Вы получаете СМС с реквизитами оплаты на Карту Приват
- Післяплата - Ви оплачуєте покупку на Новій Пошті при отриманні товару, при цьому комісія за пересилку грошей становить 20 грн.+2% від суми товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veagia |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Снікерси |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Вологозахист | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Масловідштовхувальне просочення | Так |
| Прошивка | Так |
| Посилюючі накладки | Ні |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 23 см |
| Перфорація | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота платформи | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | нашивная стрічка |
| Оздоблення та прикраси | Бант |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Масловідштовхувальних просочення | Так |
| Основні атрибути | |
| Мембрана | Немає |
| Застібка | Без застібки |
- Ціна: 540 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

