РОЗПРОДАЖ
-20%
-20%Модне джинсове плаття сорочка довге з довгим рукавом на блискавці темно-синє 46
- В наявності
- Код: 43870
2 010 ₴
1 610 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 610 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника

