Новинка
-21%
-21%Трендова джинсова сукня сорочка жіноче міді з розрізами темно-синє 48
- В наявності
- Код: 42992
1 930 ₴
1 530 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 75% хлопок, 25% вискоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 530 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

