Новинка

Стильне джинсове плаття, а силует довжини міді з довгими рукавами синє 48
- В наявності
- Код: 42966
1 710 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
- Ціна: 1 710 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

