Новинка

Стильне джинсове плаття сорочка з поясом довжини міді блакитне 48
- В наявності
- Код: 42942
1 910 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 910 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

