Новинка
-28%
-28%Стильна джинсова сукня сорочка коротка з довгим рукавом темно синя 44
- В наявності
- Код: 42867
1 420 ₴
1 020 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 020 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

