РОЗПРОДАЖ
-10%
-10%влевовправо
Плаття Пула (бургунді) 0902244
- В наявності
- Код: 902244
2 080 ₴
1 880 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: Плаття А-силує завдовжки максі. V-подібне декольте, широкі бретелі.
Довжина виробу 145 см
На моделі розмір 48-50 (L-XL).
Артикул: 0902244
Тканинашовк:
Склад: 100% шовк
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 60-62
Тканинашовк:
Склад: 100% шовк
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 60-62

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 880 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника



