
Джинсова сукня сорочка довгий рукав з поясом довжини міді на гудзики синя
- В наявності
- Код: 90832/1
2 140 ₴
Джинсова сукня в молодіжному стилі – комфорт та зручність на кожен день
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера як купити джинсову сукню
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 2 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





