-22%Модна джинсова сукня сорочка міні на короткий рукав з поясом темно-синя
- В наявності
- Код: 90410
1 830 ₴
1 430 ₴
https://anasol-style.com.ua/ua/contacts" target="_blank">Купити джинсову сукню жіночу:
- Українське виробництво (фабричний Харків)
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Модна джинсова сукня сорочка міні на короткий рукав з поясом
Стильна сукня-сорочка з деніму, виконана з якісного турецького матеріалу, має розкльошений низ, що додає легкості образу. Модель доповнена ніжними рукавами-крильцями та зручними кишенями у бічних швах. У комплект входить пояс із тієї ж тканини, який підкреслює талію.
На моделі представлено 44 розмір:
- довжина виробу - 106 см.
- розліт плечовий- 37 см
- склад - 97% бавовна, 3% лайкра
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Розмір 42 підійде на параметри тіла:
- груди 84 см, талія 66 см, бедра 92 см
Розмір 44 підійде на параметри тіла:
- груди 88 см, талія 70 см, бедра 96 см
Розмір 46 підійде на параметри тіла:
- груди 92см, талія 74см, бедра 100 см
Розмір 48 підійде на параметри тіла:
- груди 96 см, талія 78 см, бедра 104 см
Бажаєте виглядати молодо та сучасно, тоді купити джинсову сукню - найбільш вдале рішення.Фасон сукні вдало підкреслює фігуру та відкриває ніжки. А натуральна бавовняна тканина дає змогу тілу дихати та почувати себе комфортно в будь-яку погоду.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46 48

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Крильце |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника



