-18%Стильна джинсова сукня жіноча а силуету довжини міді на гудзики темно синя
- В наявності
- Код: 901959
2 250 ₴
1 850 ₴
Стильна джинсова сукня жіноча а силуету довжини міді на гудзики
Платье выполненное из высококачественного турецкого денима. Модель с круглым вырезом. На полочке расположены карманы и декоративные пуговицы. Отрезное по талии. Застёгивается на молнию сзади.
Замеры изделия в 44 размере:
- длина по спинке – 113 см.
- довжина рукава (від плечового шва) – 32 см.
- склад -100% бавовна
Модель на фото: зріст 173 см, одягнено на параметри 84-60-92, розмір 44
Хочете виглядати молодо й сучасно? Тоді джинсова сукня — найкращий вибір. Завдяки А- силуету ця модель додає впевненості та чудово сидить на фігурі. А натуральна бавовняна тканина денім дозволяє шкірі дихати й відчувати себе комфортно за будь-якої погоди.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 850 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





