-22%Модна джинсова сукня сорочка жіноча довга з довгим рукавом на блискавці темно синя
- В наявності
- Код: 901664
2 900 ₴
2 250 ₴
- Українське виробництво (фабричний Харків)
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Модна джинсова сукня сорочка жіноча довга з довгим рукавом на блискавці
Модна сукня-сорочка з якісного турецького матеріалу поєднує стиль і комфорт у повсякденному образі. Модель має відкладний комір і довгі рукави. Передня частина оздоблена накладними кишенями з клапанами, що додають практичності. Сукня відрізна по талії, з еластичною вставкою ззаду для кращої посадки. Також передбачені зручні прорізні кишені з боків. Застібається на блискавку.
Заміри виробу в 42-44 розмірі:
- довжина по спинці – 124 см.
- довжина рукава – 56,5 см.
- склад- 100% бавовна
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 84-64-90 розмір 42/44
Розмір 42/44 підійде на параметри тіла:
- груди 82-88 см, талія 60-66 см, бедра 84-90 см
Розмір 44/46 підійде на параметри тіла:
- груди 86-92 см, талія 64-70 см, бедра 88-94 см
Бажаєте виглядати стильно та молодіжно? Тоді ця сукня для Вас. За рахунок правильної посадки по фігурі і чіткої лінії плечей дана модель додає силуету стрункості. А натуральна бавовняна тканина джинс дає змогу тілу дихати та почувати себе комфортно в будь-яку погоду.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
42/44 44/46

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 250 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника






