-19%Модна джинсова сукня сорочка довга з довгим рукавом на блискавці темно синя
- В наявності
- Код: 43870
2 110 ₴
1 710 ₴
Модна джинсова сукня сорочка довга з довгим рукавом на блискавці
Джинсова сукня, що розкльошує. Застібається на блискавку по поличці. Модель із довгими рукавами. Застібається на приховану блискавку сбоку. Джинсовий пояс входить у комплект.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці – 114 см;
- довжина рукава – 60 см.
- склад -100% бавовна
Модель на фото: зріст 173 см, одягнено на параметри 84-60-92, розмір 44
Хочете виглядати молодо й сучасно? Тоді джинсова сукня — найкращий вибір. Завдяки трапецієподібному силуету ця модель додає впевненості та чудово сидить на фігурі. А натуральна бавовняна тканина денім дозволяє шкірі дихати й відчувати себе комфортно за будь-якої погоди.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 710 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







