-21%Трендова джинсова сукня сорочка коротка з довгим рукавом темно синя
- В наявності
- Код: 43804
1 910 ₴
1 510 ₴
Трендова джинсова сукня сорочка коротка з довгим рукавом
Джинсова сукня-сорочка вільного крою. Модель з довгим рукавом та клапанами на поличці. Застібається на ґудзики.
На моделі представлено 44 розмір.
- довжина виробу – 96 см;
- довжина рукава (від плечового шва) – 62 см.
- склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 169 см, одягнено на параметри 85-61-95, розмір 44
Хочете виглядати молодо й сучасно? Тоді джинсова сукня — найкращий вибір. Завдяки трапецієподібному силуету ця модель додає впевненості та чудово сидить на фігурі. А натуральна бавовняна тканина денім дозволяє шкірі дихати й відчувати себе комфортно за будь-якої погоди.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 510 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





